Angelina Jolie şok etti

Karbulut

Member
Brad Pitt ile 11 yıl boyunca evli kalan dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie son verdiği röportajda “İlişkim boyunca kendimin ve çocuklarımın güvenliğinden kaygı ettim” diyerek şok eden bir itirafta bulundu.

Aşkları 2005 yılında başlayan ve 2014 yılında evlenen Brad Pitt ile Angelia Jolie evliklerini bitirme sonucu aldı. 6 çocuk annesi 46 yaşındaki Angelina Jolie, son verdiği röportajda evliliğinden, boşanma sonucundan ve çocuklarının velayetiyle ilgili tüm bilinmeyenleri

The Guardian’a konuşan ünlü yıldız, Brad Pitt ile alakası ve evliliği mühletince hem kendisinin tıpkı vakitte çocuklarının güvenliğinden kaygı ettiğini açıklarken, Pitt ile süren velayet davası niçiniyle bu mevzu hakkında daha derin açıklamalar yapamayacağını da kelamlarına ekledi.

Brad Pitt ile çocuklarının velayeti için ortalarında süren dava hakkında “korkunç” diyen Angelina Jolie, Pitt ile en büyük oğlu Maddox içinde uçakta yaşandığı ileri sürülen şiddet olayına da değindi. Jolie, “Olaylar uçakta uygulanan kelamlı ve fizikî şiddetle başlamadı. Olay bundan fazlaca daha karmaşık” diyerek kelamlarını sürdürdü.

Angelina Jolie, Brad Pitt’ten boşanma sonucunı kolay almadığını belirterek, “Çocuklarımın babasından ayrılma sonucu almak, o denli bir durumda bulunmak bana fazlaca şeye mal oldu” diyerek o süreçte yaşadığı zorlukları söz etti. Jolie, “Ailem ve çocuklarımın babası için yeterlilik ve huzur diliyorum. Biz her vakit bir aile olacağız” formunda konuştu.

Daha evvel de Brad Pitt’in kendisine aile içi şiddet uyguladığını sav eden Angelina Jolie, devam eden boşanma davası kapsamında mahkemeye Brad Pitt’in bağları boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü ve bununla ilgili dokümanlar de sürdü. Bu evrakların tüm detayları bilinmese de Angelina Jolie’nin bu hususta ispatları olduğu, hem kendisinin tıpkı vakitte yaşı küçük olanlar da dahil altı çocuğunun da ona tanıklık etmeye istekli olduğu açıklandı. Ama ondan sonrasında bu istek mahkeme tarafınca kabul edilmedi.

Brad Pitt’in, en büyük oğulları Maddox başta olmak üzere öteki çocuklarına da hem kelamlı hem fizikî şiddet uyguladığı savları Jolie tarafınca boşanmanın birinci etabında ortaya atıldı. Bunun kararında Pitt, bir FIB soruşturmasının yanı sıra Los Angelez Çocuk ve Aile Hizmetleri tarafınca soruşturuldu. Lakin oyuncu bu soruşturmalarda aklandı.