Altay Taraftarından Teknik Yönetici Sinan Kaloğlu’na Dayanak

JabbaWorkeZz

Active member
Spor Toto 1. Lig’de uğraş eden Altay, döneme berbat bir giriş yapmıştı. Gerek maddi mevzular gerekse ekibin yeni olması, makus sonuçlara sebep oldu. Ligin ilerleyen haftalarında teknik yönetici Sinan Kaloğlu ile grubu, kadronun ve oyuncuların lige ahenk sağlamaları için ağır efor sarfetti.

Altay vites yükseltti

Teknik grubun bu uğraşını boşa çıkarmayan oyuncular, son haftalarda vitesi yükseltti. Altay, Gençlerbirliği galibiyetiyle birlikte bu dönem birinci sefer art geriye iki galibiyet almış oldu. Durum bu biçimde olunca Altaylı taraftarlar, bilhassa maç sonunda Sinan Kaloğlu’na ağır ilgi gösterdi. Kaloğlu da bu ilgiye alkış ve teşekkürlerini ileterek karşılık verdi.

“Ben burada Sinan Kaloğlu oldum”

Taraftarlara teşekkürlerini ileten Kaloğlu, şöyleki konuştu: “Taraftarımıza da ayrıyeten teşekkür ediyorum. yıllar evvel burada şampiyonluk yaşadım. Ben burada Sinan Kaloğlu oldum. Bugün beni tribünlere çağırdıklarında yıllar evvel futbolcu olarak bu statta yaşadığım duyguyu teknik yönetici olarak yine yaşadım, epeyce duygulandım. Hepsine teşekkür ediyorum. Gayretimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”