Aleyna Tilki hasrete dayanamadı

Karbulut

Member
Geçen günlerde iki yıldır sıkıntı günler geçirdiğini ve pek bir şey üretemediğini söyleyen genç müzikçi Aleyna Tilki, toplumsal medya hesabından ‘veda’ paylaşımında bulunmuş ve yurt dışına çıkmıştı.

Müzikçi, yayınladığı gönderide, “İki yıldır güç bir periyot geçiriyordum. O yüzden de pek bir şey üretmedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim… kimselerle pek bir şey paylaşmak içimden gelmeyerek paylaştım her şeyi. Zira yılların prangaları sonunda ayağıma, kalbime başıma dolanıp ‘Yalan’ klibimdeki örümcek ağlarına beni hakikaten gömmüştü ve ben gömüldüğüm yerde bir süre dinlenmek istedim yalnızca. Hepsi bu…” sözlerine yer vermişti.

DÖNÜŞ YAPTI

Akabinde yeni müziği ‘Real Love’ı hayranlarının beğenisine sunan Tilki, Londra’da daha fazla dayanamadı ve ailesini görmek için üç günlüğüne dönüş yaptı.

Müzikçinin kendisi kadar ünlü olan annesi Havva Öztel, kızını balonlarla karşıladı. Öztel kızını karşıladığı anları paylaşarak “Geli gözümün nuru” sözlerini kullandı.

Balonlarla karşılanan Tilki, ailesine kavuştuktan daha sonra havaalanı kapısında dans etti. Bu anları da “3 günlüğüne Türkiye’ye gelmişimdir” notuyla Instagram hesabından yayınladı.