Ağır Ömürler programının iştirakçilerinden Destinee Lashaee intihar etti

Karbulut

Member
ABD’nin televizyon kanalı TLC’de yayınlanan Ağır Ömürler programının iştirakçilerinden Destinee Lashaee hayatına son verdi. Transseksüel yıldızın son paylaşımı ise yürekleri burktu. Destinee Lashaee tarafınca yapılan son paylaşımda “Gözyaşlarımla çevrili olsaydım okyanusta yüzerdim” sözlerini kullandığı görüldü.
Türkiye’de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Dr. Nowzaradan’ın zayıflama ameliyatlarını mevzu alan ‘Ağır Yaşamlar’ programına katılan birinci transseksüel yıldız olan Destinee Lashaee, ömrünü kaybetti. Destinee’nin erkek kardeşi Wayne Compton, genç bayanın vefatını doğruladı. Genç adam kardeşinin intihar ettiğini ima ederek, “Üzgünüm kardeşim, seni olduğun üzere kabul ediyorum, seninle gelen her kusuru kabul ediyorum. Öteki devan olmadığını hissettiğin için üzgünüm, öbür seçeneğin olmadığını hissettiğin için üzgünüm” dedi.

PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU

Genç bayanın ölmedilk evvel yaptığı toplumsal medya paylaşımı ise dikkat çekti. Lashaee, “Gözyaşlarımla çevrili olsaydım okyanusta yüzerdim” tabirlerine yer verdi.