Üzerinde Servetin de Servetini Taşıyor! Tatilde Olan Selin Ciğerci’nin Takılarının fiyatları Başları Yaktı

Surdanoww

Member
Bu paraları düşümüzde bile goremeyiz arkadaşlar!

“Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir.”

Geçtiğimiz yılın vergi rekortmenleri listesine ismini altın harflerle yazdıran Selin Ciğerci, son devirde lüks yaşantısıyla hayli gündem oluyor bildiğiniz üzere.

Yatları, katları, mücevherleri, kıyafetleri, jet skileri… Servetine servet katıyor diyebilir miyiz markasıyla? Kesinlikle!

Şu sıralar Alaçatı tatilinde olan ünlü fenomen, bir daha üstü ve başıyla gündem olmuş.

Üzerinde resmen milyonlar taşıyor!

Şu look’a bakar mısınız… Dolar formunda gezse daha az dikkat çeker!

Dev pırlanta yüzüğü 6 milyon 25 bin lira bedelinde.

Rolex marka saati de 3 milyon 165 lira.

Ayağındaki Hermes marka terliklerin fiyatı 7 bin lira.

Boynundan hiç çıkarmadığı kolyesi 1 milyon 300 bin lira.

Kolundaki bileklikleri ise çabucak hemen bulamadık!

Daha evvel de takılarıyla gündem olmuştu…

“Hamd olsun çalışıyorum, kazanıyorum, alıyorum. Artık içinizde sallayanlar olacak, öykülerime baksınlar her gün en hayli satanlar içindeyım. Yardımlarımı da yapıyorum fazlaca şükürler olsun.” diye açıklama yapmıştı.

Siz ne diyorsunuz bu paralara?

Hayalimizde bile bu paraları goremeyiz gibime geliyor!

Bu ortada… Şayet siz de bu üslup terliklerden, saatlerden, tektaş yüzüklerden hoşlanıyorsanız burada sizin için kusursuz parçalar var! Hem uygun fiyatlı birebir vakitte oldukça şık!