“Sevişmek, varoluş niçinimiz”

Karbulut

Member
Konuk olduğu programda samimi açıklamalarda bulunan Hande Sarıoğlu’ndan lezbiyenlik itirafı geldi.

Instagram hesabından paylaştığı kalça dansı niçiniyle Habertürk’teki bakılırsavinden ayrılan ve şimdilerde YouTube’da program yapan Hande Sarıoğlu, bir daha YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu.

Kendisine sorulan sorulan samimiyetle karşılık veren Hande Sarıoğlu, samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı ”Beni ne kadar abartıyorsunuz! Her yer göğüs aslına bakarsanız!” yorumuyla şaşırtan Hande Sarıoğlu, bu kez ”Lezbiyen misin?” sorusuna verdiği karşılıkla dikkat çekti.

Hande Sarıoğlu, kendisine yöneltilen ”Evlenmeyi ve çocuk yapmayı düşünüyor musunuz? Güya hiç erkeklerle beraberlik yaşamamış üzeresiniz. Birtakım şahıslar lezbiyen olduğunuzu bile tez ediyor” yorumuna şu cevabı verdi:

“DELİKANLI KADINIM”

“Bana ulaşmak biraz güç. Flörtler, mesajlaşmalar hiç bana kalıbımda yok. Biriyle tanışıp etkilenmemin bir kıssası olmalı. Ortalarda kimselerle dolaşmadığım, delikanlı ve bayan üzere bayan olduğum için, bir de hiç kimseyle bir yerlerde haberim çıkmadığı için lezbiyen olduğumu düşünüyorsunuz. Düşünün yani… Ancak erkek seviyorum arkadaşlar! Yalnızca şu anda bağ düşünmüyorum.”

“MEME ABARTILIYOR”

Türkiye’nin en büyük probleminin cinsellik olduğunu belirten Sarıoğlu, ”Arkadaşlar, siyaset, kültür, sanat olabilecek bütün kesimlerde en büyük sorun seks. Bunu aşamadığımız için ilerleyemiyoruz. Bir de şu biçimde bir şey var: Sevişmek, varoluş niçinimiz. Senin ‘meme’ diye abarttığın şey, doğduğunda beslendiğin yerdi. Sen bunu emerek büyüyorsun oğlum! Ben mi bu kadar sıradanleştiriyorum bu mevzuyu, ben mi yanlış düşünüyorum, anlamıyorum. Ne kadar abartıyorsunuz ya!” tabirlerini kullandı.