Naz-Naz’a potada büyük destek

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Naz-Naz’a potada büyük destek
Ahmet Can Durmuş’un işletmeciliğini yaptığı Atalay Vinç ve Nuri Savaş’ın işletmeciliğini yaptığı Nazilli SMT Makine, basketbol takımının mont ve forma tedariklerini üstlendi. Basketbolun özünde yatan genç, dinamik ve sportmen tavrını her zaman parkelere yansıtan ve sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Nazilli’nin potadaki Efeleri, 4 Aralık’ta başlayacak olan yeni sezona hazırlanırken Nazilli’nin önde gelen firmalarının desteğiyle daha da güçlendi. BASKETBOLCULARIN ARKASINDAYIZAtalay Vinç İşletmesi Sahibi Ahmet Can Durmuş, Nazilli Belediyespor’un yanında ve destekçisi olduğunu belirterek, “2000 yılından beri Nazilli’de vinç işi yapıyoruz. Öğünç hocamla lise yıllarından tanışmışlığımız var kendisi bana basketbolu sevdiren kişidir. Biz de basketbolu sevdiğimiz ve Nazilli’mizin takımı olduğu için takımımıza, güzel bir işe vesile olmak adına destek verdik. Öncesinde de olduğu gibi bu süreçten sonra da her zaman Nazilli Belediyespor’un arkasındayız. Her zaman destek olmaya da devam edeceğiz” dedi. NAZİLLİ BELEDİYESPOR’A BAŞARILAR DİLEDİNazilli SMT Makine Sahibi Nuri Savaş ise, “Ben de uzun yıllar salon sporlarında hentbol oynadım. Nazilli Belediyespor salon sporlarına önem verdiği için biz de elimizden gelen katkıyı sağlamak istedik. Bu nedenle Nazilli Belediyespor Basketbol Takımı’na destekçisi olmak istedik. Elimizden geldiği kadar salon sporlarını destekleyerek bu alanın gelişmesini istiyoruz. Bu yolda tüm takımlara başarılar diliyoruz” diyerek Nazilli Belediyespor’a başarı dileğinde bulundu.

ALINTIDIR