Kardeş acısı yaşayan Alişan’dan yürek yakan paylaşım

Karbulut

Member
Kardeşinin acısıyla sarsılan Alişan, duygusal paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Selçuk Tektaş ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan ünlü müzikçi, “Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki… Eminim Allah’ım seni en hoş yerde konuk ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir hasretle ve dualarla her vakit anacağız. Daima bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin yerini cennet eylesin inşallah. Seni fazlaca seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden fakat ne vakit, nasıl başlayacağım bilmiyorum… Hepimiz daima sen varsın üzere bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin üzere…” tabirlerini kullandı.

“ARTIK 4 ÇOCUĞUM VAR”

Alişan, geçtiğimiz günlerde yayınladığı gönderide ise, “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben artık sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ancak hiç biri yarar etmedi… Allah’ım seni bizden daha fazlaca istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, artık 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni epeyce seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni tekrar gorememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her vakit yaşatacağım Selçuk’um… Seni epeyce seviyorum Allah’ım yerini cennet eylesin İnşallah…” sözlerine yer vermişti.

BUGÜN MEVLİT OKUYACAK

Alişan, kardeşi için mevlit okuyacağını da toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Müzikçi, paylaşımında, “Merhum kardeşim Selçuk Tektaş’ın 7. gecesi sebebiyle mevlit programımız 27.07.2021 Salı günü (bugün), akşam namazından daha sonra Teşvikiye Camii’nde yapılacaktır.” sözlerini kullandı.

“SON NEFESİME KADAR YANINDAYIM”

Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş’ın doğum gününü kutlamıştı. Tektaş’ın, “Bugün benim canım aşkım, sevgilim, ömrümün manası, kızlarımın annesi, özetlemek gerekirse benim her şeyim doğmuş.Tam 13 yıldır birlikteiz ve Rabbim’e ne kadar şükretsem az senin üzere bir hayat arkadaşına sahip olduğum İçin. Seni fazlaca seviyorum meleğim son nefesime kadar daima yanındayım.” iletisi bakılırsanleri duygulandırdı.

“KARDEŞİM OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM”

Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum günü için duygusal bir bildiri yayınlamıştı. Ünlü müzikçi, “Eliz ile Burak senin üzere bir amcaları olduğu için hayli şanslılar… Ben de senin üzere bir kardeşim olduğu için, gerinden daima hoş kelamlar duyduğum için, beni ve ailemizi her vakit gururlandırdığın için biz de epeyce şanslıyız… Seni hayli seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun… Allah sıhhatle, huzurla birçok hoş yaşlar nasip etsin İnşallah daima birlikte…” biçiminde konuşmuştu.

Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1983’de dünyaya gelmişti. Evli ve iki kız babası olan Tektaş, 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenmişti. Tektaş, Alişan’ın menajerliğini yapıyordu.