İbrahim Tatlıses’ten yeni aşk pozu

Karbulut

Member
İbrahim Tatlıses, “Resmi değil, gönül evliliği yaptık” dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile objektif karşısına geçti. Karakaya, Tatlıses ile bir arada verdiği pozu, “Geldi gönlümün efendisi!” notuyla Instagram’dan paylaştı

Türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda, “Asistanım” dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıklamıştı.

“GELDİ GÖNLÜMÜN EFENDİSİ”

2011 yılında uğradığı silahlı akının akabinde güç günleri geride bırakan ve ekranlara dönen Tatlıses ile Karakaya’dan yeni fotoğraf geldi. Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses ile bir arada çekilen karesini, “Geldi gönlümün efendisi!” notuyla Instagram’dan paylaştı. İkilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

“MUTLUYUM, EVLİYİM”

İbo Show’da Ebru Yaşar’ın “Sen nikahlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saymıştı.

5. kere nikah masasına oturduğunu da söyleyen Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim. Gülçin bana hayli düzgün bakıyor. Ben bu saatten daha sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” demişti.

Tatlıses, ondan sonrasında ise, “Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği” açıklamasını yapmıştı.