Hakan Sabancı’yı ifşa edince mahpusa girdi

Karbulut

Member
Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa ettiği nedeni öne sürülerek hakkında müdafaa sonucu aldırılan lakin bu karara uymayarak toplumsal medya paylaşımlarına devam eden oyuncu Aygün Aydın’ın hakkında üç günlük zorlama mahpusu verildi. Aygün Aydın, polis eşliğinde Bakırköy Bayan Cezaevi’ne gdolayıldü.

İş insanı Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla Sabancı’yı gaye almıştı. Bunun üzerine Hakan Sabancı, Aygün Aydın’a karşı kendisi ve ailesi hakkında konuşmaması için Aile Mahkemesi’ne başvurarak müdafaa sonucu aldırmıştı.

Hakan Sabancı’ya yönelik paylaşımlarına son vermesi gereken Aygün Aydın, önleyici önlem sonucuna uymadı. Toplumsal medyadan paylaşımlarına devam eden Aygün Aydın’a üç günlük zorlama mahpusu verildi.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelen Aydın, İnfaz Savcılığı’ndaki süreçlerinin akabinde polis eşliğinde Bakırköy Bayan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gdolayıldü.

Hakan Sabancı ile ‘ilişki yaşadığına inanmayanlara ‘kızıp’ yazışmalarını ifşa eden oyuncu Aydın, şu sözleri kullanmıştı:

“Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 vilayetten gelen maillerden yalnızca 1 haftada 6 bin 825 CV’yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 şahsa bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 adediyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu fiyatla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. pek epey insanın ömrüne daha da dokunmaya devam edeceğim zira daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın çok şeyi başaramazdım

Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal randımanı ve hazzı alıp gayeme ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki misyon burada son bulmakta. hayatında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür uzunluğu fizikî memnunluktan fazlaca daha ötesinin ne kadar değerli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. tekrar tanışıklık dışında görüşmemek üzere hoşça kal.”