Didem Soydan’dan itiraf üzere açıklama: Kiramı ödemek için yaptım

Karbulut

Member
Model Didem Soydan, program imalcisi ve televizyoncu Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Gör Beni’ isimli programının bu haftaki konuğu oldu.

“BUNU O DENLİ BİR İŞARET KABUL ETTİM”

Arkadaşının vefat etmesinin akabinde Twitter hesabını kapatmasıyla ilgili konuşan model, şunları söylemiş oldu:

“Kendi ortamızda konuştuğumuz bir durumdu ve ne vakittir da istediğim bir şeydi. esasen vefat eden arkadaşımın da bana neredeyse güya biliyormuşçasına ısrarla dikte ettiği bir şeydi son bir yıldır. ‘Didem, lisanın epeyce farklı yansıyor sen hayli farklısın ve seni anlamadıkları yeri gördükçe ben rahatsız oluyorum’ kederi. Bunu o denli bir işaret kabul ettim ve veda ettim epeyce da memnunum.”

“HİÇ İSTEMEDEN YAPTIM”

Didem Soydan “Siz oyunculuk yaptınız mı hiç?” sorusuna da şu cevabı verdi:

“‘Yapmak zorunda kaldım. Hiç istemeden yaptım. Zira kiramı ödemem gerekiyordu ve bir anda sana hiç bu biçimde bir işle ilgili bir alım, tecrüben olmamasına karşın bir para veriyorlar ve meskeninin bir aylık kirası çıkıyordu. Ben de alışılmış ki kabul ettim.

Hiç yeteneğim olmadığı bir dalda iki, üç işte yer aldım. Çok uzun vakittir hayır diyorum. Teklif geldiğinde hâlâ şaşırıyorum.”