DEVA Efeler’e kadın başkan atandı

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
DEVA Efeler’e kadın başkan atandı
Aydın’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi’nde Efeler İlçe Başkanı belli oldu. Genel Merkez tarafından yapılan atama sonucu iş insanı Alev Karaca, DEVA Partisi Efeler Kurucu İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Aydın İl Başkanlığı’nda Efeler Kurucu İlçe Başkanı Alev Karaca'ya yetki belgesini takdim eden İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, “Alev Karaca Hanımefendi tecrübeli ve başarılı bir iş insanıdır. Politikaya girmesi Aydın siyaseti için bir kazançtır. DEVA Partisi Efeler İlçe Teşkilatımız Alev Hanım Başkanlığında halkımızın dertlerine deva olacak, şehrimizde fark yaratacak projelere imza atacaktır.” dedi. “EFE AYŞELERİN MEMLEKETİ AYDIN’A BU YARAŞIR”Kadınların siyasette yer almasının önemine değinen İl Başkanı Erürker, “Teşkilatlanma çalışmalarımıza başlarken, parti politikamız olan ‘kadınlarımızın siyasette hep önde yer alması’ prensibini önümüze bir hedef olarak koymuştuk. Söke’den sonra şehrimizin en büyük ilçesi Efeler’e kadın başkan atayarak bu hedefimize bir nebze daha yaklaştık. Efe Ayşelerin memleketi Aydın’a da bu yaraşır. Bu vesileyle tüm kadınlarımızı aktif politikaya davet ediyorum, siyaset yapmayı düşünen kadınlarımız için DEVA Partisi en iyi adrestir.” diye konuştu. Erürker, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Efeler Kurucu İlçe Başkanı Alev Karaca Hanımefendiyi tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Efeler ve Aydın’ımıza hayırlı olsun.”

ALINTIDIR