Ceylan Ertem’in bayan tacizcisi hakkında yeni gelişme… Toplumsal medyadan deklare etti

Karbulut

Member
Ceylan Ertem, bir tacizcinin kendisini 5 yıldır takip ettiğini, konut adresine kadar öğrendiğini açıklamıştı. Ertem hususla ilgili son gelişmeleri toplumsal medya hesabından aktardı. Bayan tacizcinin pişman olduğunu ve özür dilediğini söyleyen Ertem avukatının bir daha de gereken süreçleri başlatmış olduğunı aktardı.

İLGİLİ HABER

• CEYLAN ERTEM TACİZİ BU TÜRLÜ ANLATTI… “birlikte OLMAK İÇİN CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ”
Ertem’in Twitter’dan yaptığı yeni açıklamalar şöyleki:

Merak eden herkese; avukatım bir kaç gündür gerekli olan her şeyi yapıyor. Karşı taraf gelen reaksiyonların de büyük katkısı ile; özür dileyip, tekrar asla yaklaşmayacağının kelamını verdi. (Biz bir daha de gerekli süreçleri yaptık)

tekrar bu meşakkatin devam etmeyeceğini umuyorum. Takviye olup, bu tacizin sonunda durması için sesini yükselten herkese sevgilerimi gönderiyorum.

“YÜKSEK SES KARŞI TARAFIN GERİ ÇEKİLMESİNİ SAĞLADI”

Bu kadar yüksek bir sesin karşı tarafın geri çekilmesine sebep olacağını bilmiyordum fakat bir daha de dayanak almak istemiştim. Ve hakikaten çok tesirli oldu. Herkese minnettarım.

Yalnız olmadığını bilmek hoş bir his. Eminim bundan daha sonra bir külfet yaşamayacağım. Yaşarsam da binlerce şahidim var, bu bile kuvvetli bir his