Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl boşanıyor mu… Argümanlara karşılık verdiler

Karbulut

Member
Müzikçi Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019’da Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşandı. Ayrılığa Burcu Kıratlı’nın kıskançlık krizlerinin niye olduğu argüman edildi.

Birbirlerinden uzak kalmaya 20 gün dayanabilen ünlü ikili, bir daha bir ortaya geldi ve Şubat 2021’de ikinci sefer nikah masasına oturdu.

KRİZ ÇIKTI

bir müddetdir birlikte manzara vermeyen çiftten Burcu Kıratlı’nın Kenan Erçetingöz’ün doğum gününe yalnız katıldı. Sinan Akçıl ise ‘işlerim var’ diyerek kutlamaya gelmedi. Bu durum ‘evlilikte kriz mi var?’ sorularına niye oldu.
‘EVLERİ AYIRDIK’
Çok geçmeden Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile konutları ayırdıklarını deklare etti. “Şu anda evlilik çıkmazındayız” diyen 39 yaşındaki Akçıl, kelamlarını şu biçimde sürdürdü:
“Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim farklı bir yere geçtim. Lakin sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, yeniden tıpkı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki defa âşık olup evlendiğim bayan. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci sefer evlenecek kadar bedel verdiğim bir bayan.”

‘ALDATMA YOK’

Burcu Kıratlı ise mevzuyla ilgili olarak “ Evet, şu an bir boşanma durumumuz var fakat beklemedeyiz. Asla aldatma yok. Ortaya üçüncü şahıslar girdi. Bizim sıkıntımız büsbütün kendimizle. Kederimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik. Birbirimize hayli ağır yaşattığımız bir şey yok. Yalnızca bekliyoruz. kararınu da yakında goreceğiz.” dedi.

BURCU’DAN SOYADI ATAĞI

Evlilikleriyle ilgili düşünme etabında olduklarını açıklayan çiftten oyuncu Burcu Kıratlı, yaptığı sürpriz atılım ile sonucunı aşikâr etti. 32 yaşındaki ünlü oyuncu toplumsal medya hesaplarından ‘Akçıl’ soyadını sildi. Burcu Kıratlı’nın bu hareketi ‘evliliklerini kurtaramadılar’ dedirtti.