Armağan Çağlayan’dan AKP’li Özkan’a Kılıçdaroğlu kapağı

kunteper

Member
AKP Küme Başkanvekili Cahit Özkan, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan “Zor Fakat bir daha De Sor” programına katıldı.
Sunucu Armağan Çağlayan, Cahit Özkan’a “Seçimde gayemiz yüzde 70-80 dediniz”. Fakat siyasi hareketinizin deneyimli simlerinden Mehmet Ali Şahin daha yeni yüzde 38.7 deklare etti. Bu fark nereden kaynaklanıyor.? “ halinde bir soru sordu.

Cahit Özkan 2023 seçimlerine ait “Yüzde 75’in üzerine çıkacağız. Hedefiniz seçimleri kazanmaksa amacınız yıldızlar olmalı. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, sanki ‘yüzde 100 vatandaşımız neden bizi desteklemiyor?’ gayesiyle siyaset yapıyoruz.” ifadelerinden daha sonra, “Bizdeki ana muhalefet önderi ben hepsini 6 ayda çözeceğim diyor. Global bütün ekonomiler bütün dünya birlikte oturup çalışmamız lazım derken, düşmanlıkları da unutalım derken. Sen nasıl çözeceğiz diyorsun? niçini şudur… Yalnızca seçime kadar ipi göğüsleyecek bir anlayışla günü kurtarma anlayışıyla bir siyaset yapıyor. Zira ben geldikten daha sonra diyor. Meşruiyet falan hiç umurumda değil. Çaka çaka bütün söylemiş olduğim kelamları unutacağım, yutacağım demeye getiriyor.” sözlerini ekledi.

Armağan Çağlayan da Cahit Özkan’a “Ben size AK Parti’nin oy oranını sordum nereden Kılıçdaroğlu’na geldiniz?” biçiminde karşılık verdi.